APIE ĮMONĘ

UAB "SANGINA" yra didžiausia stiklo taros, aliuminių bei plastikinių kamštelių importuotoja ir eksportuotoja Baltijos šalyse, kurie atitinka ir yra sertifikuoti pagal ISO 9001 standarto reikalavimus ir kurie skirti gėrimo ir maisto pramonėje. Mūsų įmonė palaiko glaudžius verslo ryšius su stambiais ir smulkiais gamintojais bei vartotojais, taip pat su tiekėjais iš labiausiai žinomų gamyklų Vakarų Europoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kinijoje ir kitose šalyse, kurie tiekia stiklo tarą ir įvairiausius plastikinius bei aliuminius kamštelius. Mes palaikome labai glaudžius ryšius, kad kuo skubiau galėtume savo klientams atsakyti į visus jų užduodamus klausimus. Turim išvystytą prekių logistikos ir distribucijos infrastruktūrą, savo sandėlius bei transportą. Mes dedame visas pastangas, kad mūsų klientų poreikiai tiek eksporto, tiek ir vietinėje rinkoje būtų kuo skubiau patenkinti.

Mes tikimės, kad turimas platus stiklo taros bei kamštelių asortimentas leis įvykdyti kiekvieną Jūsų pageidavimą, nes čia Jūs rasite nuo mažiausių (100 ml.) iki didžiausių (1750 ml.) stiklo butelių, stiklainių ir įvairiausių aliuminių bei plastikinių kamštelių. Maloniai prašome, susiraskite Jus dominančią produkciją mūsų produktų sąraše. Jeigu šiame produktų sąraše Jūs nerasite Jums tinkamos prekės, tai galite su mumis susisiekti ir mes Jums atsakysime į bet kokį Jus dominantį klausimą.


STIPRIAUSI LYDERIAI EUROPOJE 2011 m. - 2015 m.

2016 m. UAB „Sangina" įvertinta kaip viena iš ekonomiškai stabiliausių įmonių EUROPOJE 5 (penkerių) metų laikotarpyje, kuriai suteiktas visoje Europoje gerai žinomas įmonių kreditingumą vertinančios kompanijos „Creditreform“ sertifikatas CrefoCertSTABILUS GOLD, kadangi mūsų įmonės mokumo rizika nepertraukiamai daugiau kaip penkerius metus išliko labai maža ir nebuvo kitų grėsmių įmonei. Pagal kompanijos „Creditreform“ suteiktą informaciją, EUROPOJE jį gali gauti mažiau kaip 5 (penki) procentai visų aktyvių įmonių.
Šis ženklas suteikiamas vadovaujantis nuo 1879 m. veikiančio susivienijimo Verband der Vereine Creditreform (Vokietija) metodika, o tai didina mūsų įmonės tarpusavio pasitikėjimą, stiprina pozicijas derybose su partneriais, pirkėjais, bankais, investuotojais ne tik mūsų valstybėje, bet ir tarptautiniu mastu.

STIPRIAUSI LIETUVOJE LYDERIAI 2015 m.

2015 m. UAB „Sangina" penktą kartą įvertinta kaip viena iš ekonomiškai stabiliausių įmonių Lietuvoje ir net PENKTUS metus iš eilės pateko tarp pačių stipriausių Lietuvoje įmonių, kuriai suteiktas visoje Europoje gerai žinomas įmonių kreditingumą vertinančios kompanijos „Creditinfo Lietuva“ sertifikatas "STIPRIAUSI LIETUVOJE LYDERIAI 2015", kadangi mūsų įmonės mokumo rizika nepertraukiamai daugiau kaip penkis metus išliko labai maža ir nebuvo kitų grėsmių įmonei, o tai reiškia kad įmonė yra patikima, laiku vykdo ir yra labai didelė tikimybė, kad ir toliau vykdys savo finansinius įsipareigojimus.  
Pagal kompanijos „Creditinfo Lietuva“ suteiktą informaciją, Lietuvoje tokį reitingą turi tik 0,001 procentas visų aktyvių įmonių.STIPRIAUSI LIETUVOJE 2014 m.

Malonu Jums pranešti, kad mūsų imonė net KETVIRTUS metus iš eilės pateko tarp stipriausių Lietuvoje įmonių ir kad mūsų įmonės finansinis patikimumas įvertintas UAB "Creditinfo Lietuva" sertifikatu „STIPRIAUSI LIETUVOJE 2014". Tai sertifikatas, kuris patvirtina, kad įmonė yra patikima, laiku vykdo ir yra labai didelė tikimybė, kad ir toliau vykdys savo finansinius įsipareigojimus. Sertifikuota įmonė gali tiek esamiems, tiek ir potencialiems verslo partneriams ar klientams įrodyti, kad yra finansiškai patikima jau daugiau kaip ketverius metus.
Reikia pažymėti, kad tokį reitingą turi tik 4 proc. Lietuvos įmonių.

STIPRIAUSI LIETUVOJE 2013 m.

Dar kartą džiugu Jums pranešti, kad mūsų imonė trečius metus iš eilės pateko tarp stipriausių Lietuvoje įmonių ir kad mūsų įmonės finansinis patikimumas įvertintas UAB "Creditinfo Lietuva" sertifikatu „STIPRIAUSI LIETUVOJE 2013". Tai sertifikatas, kuris patvirtina, kad įmonė yra patikima, laiku vykdo ir yra labai didelė tikimybė, kad ir toliau vykdys savo finansinius įsipareigojimus. Sertifikuota įmonė gali tiek esamiems, tiek ir potencialiems verslo partneriams ar klientams įrodyti, kad yra finansiškai patikima.
Reikia pažymėti, kad tokį reitingą turi tik 4 proc. Lietuvos įmonių.
 

2012 m. UAB "SANGINA" ĮVERTINTA KAIP VIENA IŠ EKONOMIŠKAI STABILIAUSIŲ ĮMONIŲ EUROPOJE

2012 m. UAB „Sangina" įvertinta kaip viena iš ekonomiškai stabiliausių įmonių Europoje, kuriai suteiktas visoje Europoje gerai žinomas įmonių kreditingumą vertinančios kompanijos „Creditreform“ sertifikatas CrefoCertSTABILUS SILVER, kadangi mūsų įmonės mokumo rizika nepertraukiamai daugiau kaip dvejus metus išliko labai maža ir nebuvo kitų grėsmių įmonei. Pagal kompanijos „Creditreform“ suteiktą informaciją, Lietuvoje jį gali gauti mažiau kaip 1 (vienas) procentas visų aktyvių įmonių.
Šis ženklas suteikiamas vadovaujantis nuo 1879 m. veikiančio susivienijimo Verband der Vereine Creditreform (Vokietija) metodika, o tai didina mūsų įmonės tarpusavio pasitikėjimą, stiprina pozicijas derybose su partneriais, pirkėjais, bankais, investuotojais ne tik mūsų valstybėje, bet ir tarptautiniu mastu.

STIPRIAUSI LIETUVOJE 2012 m.

Malonu Jums pranešti, kad antrus metus iš eilės mūsų įmonės finansinis patikimumas įvertintas UAB "Creditinfo Lietuva" sertifikatu „STIPRIAUSI LIETUVOJE 2012". Tai sertifikatas, kuris patvirtina, kad įmonė yra patikima, laiku vykdo ir yra didelė tikimybė, kad ir toliau vykdys savo finansinius įsipareigojimus. Sertifikuota įmonė gali tiek esamiems, tiek ir potencialiems verslo partneriams ar klientams įrodyti, kad yra finansiškai patikima.
Reikia pažymėti, kad tokį reitingą turi tik 3 proc. Lietuvos įmonių.

STIPRIAUSI LIETUVOJE 2011 m.

Norime pasidžiaugti, kad 2011 m. lapkričio 14 d. mūsų dėmesys klientams ir tiekėjams buvo atitinkamai įvertintas. Už savalaikius ir atsakingus finansinių įsipareigojimų vykdymus UAB "Creditinfo Lietuva" rengiamuose kreditų reitingų skaičiavimuose mūsų įmonei buvo suteiktas specialus sertifikatas "STIPRIAUSI LIETUVOJE 2011". Reikia pažymėti, kad tokį reitingą turi tik 2 proc. Lietuvos įmonių.
Šis sertifikatas mūsų verslo partneriams ar klientams patvirtina, kad esame patikimi ir visada laiku vykdome savo finansinius įsipareigojimus. Svarbiausias vertinimo kriterijus suteikiant "Stipriausi Lietuvoje 2011" sertifikatą - aukštas mokumo reitingas, kuris parodo mažą prognozuojamą tikimybę nevykdyti įsipareigojimų 90 ir daugiau dienų per ateinančius 12 mėnesių. Šis sertifikatas patvirtina darbuotojų sistemingą ir vaisingą darbą siekiant aukšto kompanijos finansinio stabilumo ir mokumo, taip pat parodo, kad laikomasi sutartinių santykių su kontragentais. Mes niekuomet neslėpėme, kad savo veikloje taikome ir nuolat tobuliname debitorinių ir kreditorinių įsiskolinimų valdymo technologijas, laikomės konservatyvaus ir atsargaus požiūrio kreditų klausimais. Taisyklė „MOKĖTI PAGAL ĮSIPAREIGOJIMUS VISADA LAIKU ! mums yra įstatymas, – ja vadovaujamasi santykiuose su visais kontragentais bei visų kompanijos padalinių veikloje.

PANEVĖŽIO PREKYBOS, PRAMONĖS IR AMATŲ RŪMŲ PAŽYMĖJIMAS

Taip pat norime pasidžiaugti, kad  2011 m. gruodžio 09 d. Panevėžio Prekybos, Pramonės ir Amatų Rūmuose mūsų įmonei buvo suteiktas sertifikatas, pažymintis kad UAB "SANGINA" tapo GARBĖS NARE.